Co uděláme pro prodej vaší nemovitosti za maximální cenu?

O nás

V Renoma Real s.r.o. jsou reality naší opravdovou vášní, jsme profesionálové s velkým srdcem a věříme, že spolupráce by měla být založena na vzájemné důvěře a respektu.

Naším cílem je předčit veškerá Vaše očekávání! Poskytujeme profesionální a komplexní realitní služby, založené na důkladném porozumění Vašim potřebám a přáním. Víme, že každý detail je důležitý a právě naše pozornost k detailům nás odlišuje od ostatních.

Další informace

100 %

Úspěšnost prodeje

35000 + Kč

Investice do prodeje Vaší nemovitosti

170 +

Spokojených klientů

50000 +

Zobrazení jedné kampaně na sociálních sítích

Naše služby

Prodej nemovitostí

Tvoříme individuální prodejní strategie, které fungují. Vaši nemovitost prodáme v domluveném čase za nejvyšší cenu. Jak toho dosáhneme, se dočtete níže.

Asistence při koupi

Sníte o novém bydlení, ale nevíte, jak na to? Nebo prostě jen nemáte čas? Postaráme se o všechny nepříjemné a časově náročné záležitosti za vás.

Profesionální prezentace

Profesionální fotografie a videa přilákají oči potenciálních zájemců, ukážou vaši nemovitost v tom nejlepším světle a tím zvýší její atraktivitu. Díky nám nebude vaše nemovitost jen jednou z mnoha.

7 nejčastějších chyb při prodeji nemovitosti

Nejnovější články

Nejčastější chyby při prodeji nemovitosti a jak se jim vyhnout
Nový

Nejčastější chyby při prodeji nemovitosti a jak se jim vyhnout

Prodej nemovitosti může být stresující záležitost, ať už prodáváte dům, byt nebo komerční prostor. Mnoho majitelů nemovitostí se při této příležitosti dopouští různých chyb, které mohou proces prodeje značně zkomplikovat a prodloužit. V tomto článku zjistíte, jaké jsou nejčastější chyby, kterých se prodávající dopouštějí, a obdržíte praktické rady, jak se jim vyhnout.

Číst více...
Budoucnost bydlení: Jak se mění preference kupujících a nájemníků v roce 2024

Budoucnost bydlení: Jak se mění preference kupujících a nájemníků v roce 2024

Trendy na realitním trhu odhalují výrazné změny v preferencích bydlení. Pandemie, ekonomické faktory a technologický pokrok totiž zásadně ovlivnily rozhodování kupujících a nájemníků. V tomto článku se tedy podíváme na to, jak se mění požadavky na bydlení, proč roste zájem o udržitelné a technologicky vybavené domovy a jaké nové trendy můžeme očekávat v roce 2024.

Číst více...
Dlouhodobý nebo krátkodobý pronájem - co se víc vyplatí?

Dlouhodobý nebo krátkodobý pronájem - co se víc vyplatí?

Při rozhodování mezi dlouhodobým a krátkodobým pronájmem nemovitostí je potřeba zvážit řadu faktorů, které ovlivňují nejen finanční výnosy, ale i čas a úsilí věnované správě pronájmu. Zatímco dlouhodobý pronájem nabízí stabilitu a menší administrativní zátěž, krátkodobý pronájem může přinést vyšší výnosy, ale i vyšší rizika a nároky na vaši pozornost.

Číst více...

Vytvořeno v systému CHYTRÝ WEB RK

Tomawell s.r.o. © 2024

Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení