Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Prodej bytu 4+1 s úžasným výhledem, Brno - Nový Lískovec, ulice Oblá

7.199.000,- Kč včetně provize RK

 

PRODÁNO

Popis nemovitosti

Exkluzivně Vám nabízíme prodej zrekonstruovaného bytu OV 4+1 o celkové podlahové ploše cca 79 m2 + lodžie cca 5 m2 + sklepní kóje. Byt se nachází v 7. patře dvanáctipatrového domu ve vyhledávané brněnské části Nový Lískovec na ulici Oblá.

Majitelka nechala byt zrekonstruovat za účelem vlastního rodinného bydlení. Zcela nově je v bytě zavedena klimatizace s tepelným čerpadlem se dvěma vnitřními jednotkami. V minulosti proběhla kompletní rekonstrukce jádra, chodeb a kuchyně, včetně nových elektrorozvodů, nivelace podlah atd. Vstupní dveře jsou bezpečnostní, velká část stěn je potažena novými kvalitními vliesovými tapetami, byt je vybaven i nábytkem na míru pro maximální využití prostoru, kuchyňská linka je na míru od zn. HANÁK. A mnoho dalšího...

Byt má díky svému umístění a orientaci oken velmi příjemnou atmosféru, je slunný a nabízí příjemný tepelný komfort. Obývací pokoj, kuchyně a jeden z pokojů směřují na západ a nabízí krásný výhled do udržovaného parku s jezírkem, zelení a dětskými hřišti, ostatní pokoje směřují na východ/jih.

Dispozice:

Kuchyně - cca 10 m2

Obývací pokoj - cca 20 m2

Pokoj - cca 12 m2

Ložnice - cca 12 m2

Pracovna - cca 8 m2

Koupelna - cca 3 m2

WC - cca 1 m2

Předsíň - cca 13 m2

Lodžie - cca 5 m2

Sklepní kóje - cca 2 m2

 

Bytový dům prošel v minulých letech celkovou revitalizací, je dobře udržován a pravidelně modernizován. Dům je zateplený, má novou fasádu, proběhla výměna stoupaček, k dispozici je jak osobní, tak nákladní výtah. Přístup je bezbariérový, vstup do domu je velmi dobře zabezpečen dvěma dveřmi na čip, v chodbách jsou instalovány kamery. Celkové měsíční náklady činí cca 5.700,- včetně plateb do fondu oprav a veškerých záloh na energie. Aktuálně se jedná o možné revitalizaci lodžií - více informací rádi poskytneme na prohlídce.

V případě zájmu je možné pokračovat v pronájmu garáže nedaleko domu.

Předání bytu nejpozději do 4 měsíců od zápisu nového vlastníka do KN (po dohodě i dříve).

Průkaz energetické náročnosti uvádí třídu C.

Koupi bytu je možné financovat i hypotečním úvěrem, s jehož vyřízením rádi pomůžeme.

Pro další informace či domluvení prohlídky kontaktujte realitní makléřku.

Videoprohlídka

Půdorys

 5  

Lucie Rusznyáková

Jsem Lucie Rusznyáková, váš osobní realitní makléř. Poskytuji nadstandardní komplexní realitní služby pro prodávající i pro kupující. Dbám na detaily, věřím v osobní přístup a také moderní způsoby propagace nemovitostí, které efektivně zdůrazňují jejich potenciál.


Lucie Rusznyáková

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF