Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Prodej rodinného domu 2+1 s velkou zahradou v Nových Syrovicích, kraj Vysočina

2.625.000,- Kč včetně provize RK

 

Popis nemovitosti

Exkluzivně nabízíme ke koupi rodinný dům s prostornou zahradou, vhodný k trvalému bydlení nebo k chalupaření. Obec Nové Syrovice se nachází v malebné oblasti kraje Vysočina, nedaleko Vranovské přehrady. 

Na zastavěné ploše a nádvoří o výměře 294 m2 se kromě domu se dvorem a pergolou pro parkování nachází původně hospodářský přístavek, který byl nyní využíván pro kutilství, zahradnické potřeby, odkládací prostor a sklep. Zahrada o výměře 691 m2 nabízí široké možnosti využití - zahradničení, bylinková zahrádka, prostor pro dětské hry i vytvoření posezení pod pergolou. 

Dům je napojen na obecní kanalizaci a plyn, elektřina v kuchyni je v mědi, ostatní rozvody jsou původní, užitková voda je čerpána ze studny, možnost připojení k obecnímu vodovodu je před domem.

Na domě proběhly přibližně od roku 2000 částečné rekonstrukce - výměna střešní krytiny, omítky, rozvody vody a topení, výměna oken.

Přibližné dispozice:

Ložnice - cca 20 m2

Pokoj - cca 17,5 m2

Kuchyň - cca 9 m2

Koupelna s toaletou - cca 3,1 m2

Chodba - cca 4,3 m2

Veranda - cca 5 m2

Zastavěná plocha domu - cca 80 m2

Zastavěná plocha přístavku - cca 40 m2

 

V Nových Syrovicích najdete zámek, rybník, naučnou Graselovu stezku, ale také základní občanskou vybavenost - obchod, restaurace, škola, školka, pošta i praktický lékař. Nové Syrovice jsou obec blízko Moravských Budějovic. Kromě krásné přírody, která vybízí k turistice, cyklistice, houbaření či rybaření zde najdete mnoho výletních cílů např. zámek Jaroměřice, město Třebíč, hrad Bítov nebo zříceninu hradu Cornštejn u Vranovské přehrady.

 

Energeticky průkaz budovy není zatím zhotoven, z tohoto důvodu uvádíme třídu G.

Koupi domu je možné financovat i hypotečním úvěrem, s jehož vyřízením rádi pomůžeme. Uváděná cena obsahuje provizi RK i veškeré právní služby.

 

Pro více informací či domluvení prohlídky kontaktujte realitní makléřku.

 

Videoprohlídka

Půdorys

Ing. Zdeňka Součková

Jsem Zdeňka Součková, Vaše osobní realitní makléřka. Mým cílem je nabídnout spolehlivost, profesionalitu a lidský přístup ve světě realit. Koupi a prodej nemovitosti vnímám především jako rozhodnutí, které má vyřešit konkrétní životní situaci, a proto mě vždy zajímá příběh a potřeba každého klienta.


Ing. Zdeňka Součková

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF