Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Prodej stavebního pozemku 1.787 m2 v Hovoranech

4.160.000,- Kč včetně provize RK

 

 

Popis nemovitosti

Exkluzivně nabízíme prodej stavebního pozemku v centru vinařské obce Hovorany.
Pozemek má celkovou výměru 1.787 m2, uliční šíře cca 23 m, celková dálka cca 103 m.

Pozemky parc. č. 45, 46 a 1447/6 v katastrálním území Hovorany leží v zastavěném území, ve stávající ploše SV plochy smíšené obytné venkovské, a dle platné územně plánovací informace je lze využít k rodinnému bydlení se souvisejícím vybavením, pro ubytování a stravování, či pro drobnou výrobu a výrobní služby včetně např. vinařství - vše s ohledem na charakter a výšku okolní zástavby.

Pozemek je rovinatý a velmi mírně svažitý. Nachází se na něm několik původních budov, kdy materiál z nich (převážně pálené cihly) lze dále využít k další výstavbě. Veškeré inženýrské sítě se nachází na/na hranici pozemku.

Velkou výhodou nabízeného pozemku je jeho strategické umístění v centru obce. V těsné blízkosti se nachází obecní úřad, pošta, pekárna s cukrárnou, smíšené zboží, či sokolovna. Přímo před pozemkem na návsi se nachází krásné dětské hřiště.

Obec Hovorany leží v okrese Hodonín ve významné vinařské oblasti jižní Moravy v oblasti Moravského Slovácka a žije zde zhruba 2.200 obyvatel. Lidová kultura je zde stále živá. Mezi nejznámější akce patří letní krojové hody. Obec žije i sportem, má několik fotbalových mužstev, která mají k dispozici pěkný sportovní areál, jehož součástí jsou i moderní tenisové kurty. V obci je také základní a mateřská škola, pošta, zdravotní středisko, čerpací stanice a další prodejny a provozovny.

Cena obsahuje provizi a právní služby.
Koupi pozemkuje možné financovat i hypotečním úvěrem, s jehož vyřízením rádi pomůžeme.
Pro další informace či domluvení prohlídky kontaktujte realitní makléřku.

Videoprohlídka

Lucie Rusznyáková

Jsem Lucie Rusznyáková, váš osobní realitní makléř. Poskytuji nadstandardní komplexní realitní služby pro prodávající i pro kupující. Dbám na detaily, věřím v osobní přístup a také moderní způsoby propagace nemovitostí, které efektivně zdůrazňují jejich potenciál.


Lucie Rusznyáková

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF