Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Stavební pozemek Milešovice

1.890.000,- Kč včetně provize RK

Popis nemovitosti

Exkluzivně nabízíme k prodeji pozemek ke stavbě rodinného domu (200 m2) se zahradou (398 m2) v okrajové části malebné obce Milešovice. Na hranici pozemku jsou připraveny přípojka vody a kanalizace. Elektřina, plyn, dešťová kanalizace a telefonní přípojka jsou vedeny v těsné blízkosti hranice pozemku. Uliční šíře pozemku je přibližne 14,5 metru. Na pozemku se nachází také zděný klenbový sklep a studna, která je však aktuálně bez vody. V SOUČASNÉ DOBĚ MAJITEL ODSTRAŇUJE Z POZEMKU ZAHRADY NÁLETOVÉ DŘEVINY A INTENZÍVNĚ PRACUJE NA VYKLIZENÍ POZEMKU.

Milešovice se nachází v údolí obklopeném lesy a přírodou chráněné krajinné oblasti Ždánického lesa. Do Milešovic lidé jezdí pro tzv. kojeneckou vodu. Od roku 2016 má obec zbudovanou splaškovou kanalizaci napojenou na čistírnu odpadních vod.
V obci s přibližně 700 obyvateli najdete dětské hřiště, mateřskou školu, základní školu, folklórní kroužek Milešováček, hasičskou zbrojnici, aktivní sbor dobrovolných hasičů, kulturní areál včetně tanečního parketu, prodejnu potravin, restauraci i obecní knihovnu.
Milešovice leží asi 10 km jihozápadně od Slavkova u Brna a 22 km jihovýchodně od Brna. Obec je začleněna do integrovaného dopravního systému Jihomoravského kraje.

Uváděná cena obsahuje provizi RK i veškeré právní služby. Pro více informací či prohlídku nemovitosti kontaktujte realitní makléřku.

Ing. Zdeňka Součková

Jsem Zdeňka Součková, Vaše osobní realitní makléřka. Mým cílem je nabídnout spolehlivost, profesionalitu a lidský přístup ve světě realit. Koupi a prodej nemovitosti vnímám především jako rozhodnutí, které má vyřešit konkrétní životní situaci, a proto mě vždy zajímá příběh a potřeba každého klienta.


Ing. Zdeňka Součková

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF