Při své první koupi bytu jsem spolupracovala s paní Rusznyákovou z Renoma Real, která mi celý proces velmi usnadnila. Vše mi vždy bylo hezky vysvětleno, v případě jakýchkoliv dotazů byla na příjmu velmi pohotově, připomínala mi různé blížící se termíny... Velmi oceňuji její lidský přístup a vnímám, že hned na svou první takovouto zkušenost jsem si nemohla vybrat lepšího člověka. Vřele doporučuji komukoliv dalšímu, kdo chce řešit realitní záležitosti.
Jana Ondráčková, koupě bytu Brno - Bohunice

Ráda sdílím zkušenost s realitními službami paní Součkové. Během celého procesu spolupráce projevila aktivní přístup a velmi dobrou komunikaci. Zejména oceňuji její lidský přístup a zájem o naše potřeby jako klienty. Paní Součková prokázala odbornost a schopnost efektivně řešit všechny potřebné záležitosti. Mohu ji s klidným svědomím doporučit všem, kdo hledají spolehlivého a profesionálního realitního makléře.
Martina Machálková - poradenství v oblasti nemovitostí

Paní Rusznyáková se ukázala jako zkušená a kompetentní realitní makléřka, která se aktivně věnovala prodeji mého bytu. Byl to pro mě první prodej nemovitosti, a ona mi byla nejen skvělým průvodcem celým procesem, ale také důvěryhodným partnerem. Její znalosti trhu a strategie prodeje byly pro prodej velice důležité. Zvlášť si cením toho, jak se paní Rusnyaková postarala o všechny administrativní záležitosti, papírování a komunikaci s bankou, což mi ušetřilo spoustu času a stresu. Byla vždy na příjmu a informovala mě o aktuálním stavu prodeje. Navíc bych chtěl podtrhnout její lidský přístup. Nejen, že byla profesionální, ale také velmi ohleduplná a respektující naše potřeby při prodeji. Doporučuji ji všem, kteří hledají profesionální a lidský přístup při obchodech s nemovitostmi.
Pavel Lošák, prodej bytu Brno - Žabovřesky

Původně jsme si sice chtěli nemovitost prodávat sami, ale paní Rusznyáková nás přesvědčila svým profesionálním přístupem, na který jsme se nakonec mohli spolehnout v průběhu celého prodejního procesu. Prodej našeho domu v době vysokých úrokových sazeb, který byl navíc spojen s komplikovanou situací ohledně převodu hypoték, byl poměrně velkou výzvou. Nicméně všechno dobře dopadlo, a to zejména díky odvedené práci paní Rusznyákové. Její služby vřele doporučuji!
Jan Vopařil, prodej RD Lipůvka

S makléřkou Ing. Zdeňkou Součkovou jsme realizovali prodej naší nemovitosti v Koryčanech. Její naprosto profesionální přístup a příjemné vystupování mohu doporučit všem. Má maximální zájem na zajištění veškerých náležitostí spojených s prodejem, komunikace úžasná. Více takovýchto makléřů. Opravdu, není makléř jako makléř. Mám zkušenost s opakem, kdy jde jen o to, co nejdříve podepsat a uhradit rezervaci a pak nezájem. Tady jsme se setkali s úžasným člověkem a profíkem ve svém oboru. Ještě jednou velké DÍKY.
Jana Koutná, prodej RD Koryčany

Jednaní paní jednatelky Lucie Rusznyákové bylo naprosto profesionální. Určitě mohu všem doporučit.
Jana Bělohradská, koupě a následný pronájem bytu Brno - Jundrov

Před půlrokem jsme hledali naši ideální nemovitost (tu definitivní) a v krátké době jednali s šesti realitními makléři. Na pošesté to bylo konečně ono. Ten pravý domeček, navíc v prodeji od paní makléřky Lucie Rusznyákové. Taková kombinace! Před koupí bylo ještě nutné prodat byt. Paní Lucie ho nacenila úplně jinak než ti druzí, a to s velkou přesností vzhledem k reálné situaci na realitním trhu. Následně také úspěšně zrealizovala jeho prodej, takže jsme se díky ní vyhli finanční a časové tísni při plnění smluvních podmínek u naší koupě. Všechno precizně navazovalo, všechno se stihlo včas! Chtěla bych vyzdvihnout hlavně její profesionalitu, zkušenosti, přesné predikce, lidský přístup a také důvěryhodnost, což jsou vlastnosti, které jsme při našich dosavadních jednáních nalezli komplexně až u paní Lucie. Pomohla nám úspěšně uskutečnit obrovskou životní změnu, čehož si moc vážíme. Velmi Vám děkujeme a přejeme Vám mnoho úspěšných pracovních projektů!
Petra Jedličková, koupě RD Brno - Řečkovice

Velmi chválím odvedenou práci paní Rusznyákové při prodeji mé nemovitosti. Oceňuji její vysoké nasazení a ochotu v celé akci, široký záběr propagace v prodeji. Její přístup je vysoce profesionální a zároveň lidský. Pod jejím vedením můžete být v klidu, protože Vás provede celou složitou záležitostí až do zdárného konce. Vřele doporučuji a touto cestou mnohokrát za vše děkuji.
Milena Herodková, prodej bytu Brno - Nový Lískovec

Nákup nemovitosti není moje první zkušenost a mohu-li srovnávat, pak oceňuji velmi kvalitní celkový servis, profesionální přístup, rychlé jednání, vstřícnost a ochotu zejména Ing. Zdeňky Součkové, která byla kdykoliv k dispozici a trpělivě odpovídala na mé dotazy a připomínky. Vše proběhlo hladce a bez problémů - doporučuji a děkuji za nákup nemovitosti bez stresu a zbytečných průtahů.
Lenka Valachová, koupě bytu Brno - Bystrc

Děkuji za milou a bezvadnou spolupráci paní Lucii Rusznyákové a ostatním ji vřele doporučuji. Paní makléřka aktivně přišla se zajímavými nápady, třeba na vizualizaci, inzerci, samozřejmě se orientuje na trhu a zařídila nám 100% servis, takže jsme měli všechno bez starostí. Komunikuje velmi přirozeně, nevtíravě a tím pádem důvěryhodně pro všechny strany. Detailně nás o všem informovala, vždy jsme byli v obraze.
Martina Hanzlová, prodej bytu Brno - Staré Brno

Profesionální přístup, perfektní jednání, doporučuji. Paní Ing. Součková odvedla při prodeji našeho domu dobrou práci a zaslouží velké uznání.
Ladislav Hrdlička, prodej RD Telnice

Paní Rusznyákovou mohu s čistým svědomím doporučit každému, kdo chce bez starostí prodat svoji nemovitost. V našem případě se jednalo o byt v Brně, který se díky paní makléřce prodal za krátkou dobu. Byt nechala profesionálně nafotit a vytvořila i 3D prohlídku. Prohlídky probíhaly v příjemné atmosféře. O všem nás hned informovala a při jakýchkoli dotazech nám byla vždy k dispozici. Tímto bychom Vám, paní Rusznyáková, chtěli poděkovat za příjemnou spolupráci.
Ondřej Kotásek, prodej bytu Brno - Bystrc

S Renoma Real mám velmi dobrou zkušenost. Koupě nemovitosti je stresující, ale s Lucií Rusznyákovou byl celý proces snadno zdolatelný. Cením si její znalosti věci a osobního vstřícného přístupu a pokud budu služby realitní kanceláře v budoucnu znovu potřebovat, určitě se na ni obrátím.
Jitka Nováková, koupě garáže Brno - Ostopovice

S prací paní makléřky Ing. Zdeňky Součkové jsme byli velmi spokojeni. Starala se o prodej našeho bytu, vše perfektně fungovalo k naší spokojenosti. Vřele doporučujeme její služby všem zájemcům o prodej nemovitosti.
Pavel Mífek, prodej bytu Brno - Žabovřesky

Paní Rusznyáková nám pomáhala koupit byt. Komunikace vždycky byla příjemná a přátelská. Vše bylo vždy včasné a přesné. Paní Rusznyáková je dobrá odbornice a vždy ví, kdy má trvat na svém a kdy má vyjednávat a najít kompromis. Například spolupráce s finančním poradcem v našem případě byla dobrým nápadem - velmi urychlila celý proces. Byla to právě paní Rusznyáková, kdo nám finančního poradce doporučil. A riziko nebylo jednostranné - vše se spravedlivě rozdělilo mezi kupujícího, prodávajícího a makléře. Vřele doporučuji.
Dmitry Hrabrov, koupě bytu Brno - Bystrc

Velmi seriózní a nadstandartní přístup makléřky Lucie Rusznyákové!!
Libor Valíček, prodej bytu Brno - Ponava

Ráda bych sdílela velmi dobrou zkušenost s makléřkou Ing. Zdeňkou Součkovou. Paní makléřka nám poskytla mnoho cenných odborných rad. Velmi si ceníme individuálního přístupu a pokud se rozhodneme pro prodej naší nemovitosti, určitě se na ni s důvěrou obrátíme.
Hana Hochmanová, odhad tržní ceny nemovitostí

Paní Rusznyáková se postarala o to, aby celý proces koupě nemovistosti byl příjemný a beze stresu. Věnovala nám mnoho času během 4 prohlídek a dala nám prostor nemovitost opravdu detailně poznat. Skvěle řídila i komunikaci mezi úřady, kupujícím i prodávajícím a doporučila i velmi šikovného hypotečního makléře. Vše proběhlo rychle a bez problémů.
Zuzana Bedřichová, koupě RD Brno - Lesná

Bezkonkurenční přístup ke klientovi na přátelské a individuální bázi. Náš RD jsme prodávali 3/4 roku bez úspěchu, po předání zakázky paní Rusznyákové a Renoma Real jsme za dva měsíce měli kupce. Nemohu více doporučit!
Stejskalovi, prodej RD Brno - Lesná

Chtěl bych se podělit o výbornou spolupráci s makléřkou Ing. Zdeňkou Součkovou, díky které jsme si pořídili naši vysněnou nemovitost. Musím vyzdvihnout především nadstandardní péči o nás jako zákazníka a provedla nás bezproblémově celým procesem pořízení nemovitosti.
Jiří Dudák, koupě RD Vřesovice

Paní makléřka Lucie Rusznyáková mi pomohla prodat byt, který jsem sama neúspěšně prodávala několik týdnů. Po zapojení paní makléřky do prodeje byl byt prodaný za pět dní a za cenu, kterou jsem chtěla. Kupující jsou navíc velmi příjemní a jako bonus disponovali vlastní hotovostí, což celou záležitost podstatně usnadnilo. Služby paní Rusznyákové opravdu doporučuji. Je to profesionálka s vysoce nadstandardním přístupem.
Hana Pavelková, prodej bytu 1+1, Brno - Staré Brno

Velmi oceňuji profesionalitu Ing. Zdeňky Součkové, se kterou přistupuje k jednání s klienty. Prohlídku nemovitosti zajistila v požadovaný čas, v den prohlídky se připomněla a na samotnou prohlídku byla velmi pečlivě připravena (včetně detailních znalostí o historii nabízeného bytu i domu, ve kterém se byt nachází). Zároveň během prohlídky a při následném jednání plně respektovala preference klientů a projevila pochopení i pro nestandardní požadavky.
Jiří Matoušek, prohlídka bytu Brno - Žabovřesky

Se službami paní Rusznyákové jsme byli mimořádně spokojeni, profesionalita, rychlost, maximální servis. Vřele doporučuji.
Hana Kolaříková, prodej RD Brno - Řečkovice

Realitní kancelář byla využita k pronájmu bytu 1+1 v Brně. Realitní makléřka paní Součková nám po prohlídce bytu ve velmi krátké době vybrala vhodného nájemníka, se kterým jsme velice spokojeni. Zajistila veškerou dokumentaci. Přístup makléřky byl profesionální a měla velmi příjemné vystupování. Kdybychom opět pronajímali nemovitost, tak opět využijeme jejích služeb.
Zbyněk Frank, pronájem bytu Brno - Královo Pole

S Lucií Rusznyákovou spolupracuji z pozice hypotečního poradce a klientům od Lucie pomáhám s financování od A-Z. Na Lucii si nejvíce vážím jejího pracovního nasazení, lidského přístupu a snahy najít řešení, které ocení všechny zúčastněné strany. Vždy mě potěší, když její klienti přijdou ke mně na schůzku a chválí Lucii za její profesionální a zároveň srdečný přístup. Až nastane ten správný okamžik a svou nemovitost budu potřebovat prodat, tak jí Lucii velice rád svěřím do prodeje.
Daniel Kyjonka, hypoteční specialista Gepard finance

Tímto děkujeme realitní kanceláři, zastoupené p.Součkovou, za odborné, rychlé a kvalitní služby, díky kterým se nám podařilo prodat nemovitost. Mohu všem jen doporučit. Precizní a pečlivý přístup paní Součkové by měl být vzorem pro všechny realitní makléře.
Dana Balhar Holasová, prodej RD Němčany

Řešili jsme prodej bytu. Z RK se nám věnovala paní Rusznyáková, která nám vysvětlila, jaký bude postup při nabídce našeho bytu. Nebyl žádný problém z její strany. Prodej proběhl rychle. Se službami paní Rusznyákové jsme byli velmi spokojeni.
Irena Vyorálková, prodej bytu Brno - Veveří

S radostí bych se podělila o naši zkušenost spojenou s koupí nemovitosti, kterou od samého začátku až do úplného ( a úspěšného) konce zrealizovala a zaštítila paní Lucie Rusznyáková. Už při první schůzce vzbudila maximální důvěru a tak jsme neváhali rozvinout spolupráci s ní. Její přístup je nejen vysoce profesionální, seriózní a přímý, ale i její lidské kvality jsou obdivuhodné. Velmi vzácná kombinace dnešní doby. Až budeme potřebovat jakýkoliv servis stran realitního trhu, bez váhání se opět obrátíme na paní Lucii. Děkujeme a přejeme hodně úspěchů.
Kateřina Kocurová, koupě RD Rajhradice

Vše, co jsme si domluvili, "klaplo". Paní makléřka Lucie Rusznyáková v případě potřeby vždy k zastižení.
Aleš Navrátil, koupě bytu 1+1, Brno - Staré Brno

Vytvořeno v systému CHYTRÝ WEB RK

Tomawell s.r.o. © 2024

Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení