Poskytujeme komplexní profesionální realitní služby
 
 
 

Přemýšlíte, jak nejlépe prodat vaši nemovitost? Nebuďte na to sami. Zajistíme dokonalý průběh celého procesu. Postaráme se o cokoliv, tak abyste svou nemovitost prodali co nejvýhodněji. Nemovitost připravíme k prodeji, zajistíme efektivní propagaci, postaráme se o komunikaci se zájemci, prověříme jejich schopnost financování, společně vyřešíme černou stavbu i jinou administrativu, zajistíme perfektní právní servis a budeme s vámi až do přepisu energií a předání klíčů novému majiteli.

Naším cílem je poskytovat nejvyšší kvalitu služeb a zákaznického servisu. Jsme tým profesionálů, kteří jsou v oboru zkušení a neustále se vzdělávají.

Využíváme moderní technologie, aby byla naše práce efektivní a rychlá. Díky tomu jsme schopni nabídnout našim klientům lepší služby a rychlejší řešení jejich požadavků. 

Šetřete svůj čas, energii i peníze a starosti nechte na nás.

1

I. ÚVODNÍ KONZULTACE

Na první schůzce se budeme bavit o Vaší nemovitosti, o Vašich potřebách a očekáváních. Seznámíme Vás se systémem naší práce a podmínkami spolupráce.

2

II. STRATEGIE A PŘÍPRAVA

Správná strategie je klíčem k rychlému a výhodnému prodeji Vaší nemovitosti. V této fázi se domluvíme, jak efektivně připravit Vaši nemovitost pro trh a zvolíme optimální strategii prodeje, abychom společně dosáhli maximálního úspěchu.

Provedeme důkladnou analýzu trhu a stanovíme prodejní cenu. Sestavíme dokonalý mix prodejních a marketingových nástrojů.

3

III. PROFESIONÁLNÍ PREZENTACE

Každá nemovitost má svůj příběh nebo unikátní vlastnosti, které ji odlišují od ostatních. Naší snahou je zdůraznit tyto aspekty a díky moderním metodám pomoci potenciálním kupujícím představit si život v daném prostoru.

Spolupracujeme s profesionály, protože v digitálním světě jsou vizuální materiály klíčové! Ke každé zakázce tvoříme profesionální fotografie, videoprohlídku, používáme záběry z dronu, virtuální prohlídku 3D Matterport, vizualizace možné budoucí podoby a podobně. Je-li to potřeba, používáme pro zvelebení prostoru vlastní home staging.

4

IV. AKTIVNÍ PROPAGACE A MARKETING

Nechte nás ukázat Vám cestu k úspěchu pomocí digitálního marketingu a placených kampaní na sociálních sítích! Naše odborné strategie zajistí, že Vaši nemovitost uvidí správní lidé ve správný čas.

S využitím geolokačních cílení a precizních reklamních technik dosáhneme vysokého počtu zhlédnutí v krátkém čase. Naše práce je i díky tomu efektivní a rychlá.

5

V. PRODEJ A PŘEDÁNÍ

Jsme tu, abychom Vám poskytli kompletní podporu a asistovali Vám až do samého konce transakce. Jako váš spolehlivý realitní partner se postaráme o veškeré právní úkony, komunikaci s úřady a bankami, abychom Vám zajistili plynulý průběh celého procesu prodeje.

Naše služby nekončí ani po podepsání kupní smlouvy - pomůžeme Vám s předáním nemovitosti novému majiteli a provedeme veškeré kroky k přepisu energií a dalších povinností.

 

Vyplňte formulář a brzy se vám ozveme

Děkujeme za Váš zájem

Ozveme se Vám co nejdříve.

Vytvořeno v systému CHYTRÝ WEB RK

Tomawell s.r.o. © 2024

Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení